Yeni Eşimin Utangaç Oğluna Götümü Verdim!

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Yeni Eşimin Utangaç Oğluna Götümü Verdim!

39 yaşımda olduğuma hep şaşırırdı insanlar. Görenler tarafından hala çok genç ve diri gösterdiğim söylenir, sütun gibi bacaklarım, şekilli ve 90B ölçülerindeki göğüslerim her zaman hem hemcinslerim hem de talibim olmayı planlayan her erkek tarafından söylene gelmiştir. Yüzmenin ve durmak bilmeyen fitness zevkim kalçalarıma da yansımış, yaptığım her squat popoma da enfes bir görüntü katmıştı. İzmirli olmanın getirisi olsa gerek denizden de ayrılmamış kendime her zaman güzel bakmışımdır. Böyle olunca da her zaman talibim çok olmuş, yeri gelmiş bara 18’lik çıtır düşürmeye gelmiş gençlere evimde hayatlarının seksini yaşatmış yeri gelmiş 45’lik delikanlıları bu yaşlarına kadar yaşamadıkları zevkleri yaşatmışımdır. Özel hayatımdan hiç bir zaman seksi çıkarmamış belki de bu yüzden önceki evliliklerimde tutunamamıştım.

Özel bir şirkette insan kaynakları sorumlusu olarak çalıştığım her zaman patronlarımın gözdesi olmuştum. Şirketimizin el değiştirmesi ile yeni gelen patronun da gözlerinden kaçmamıştım. Nasıl kaçacaktım ki? Kırmızı kemik gözlüklerimle, her gün değiştirdiğim saç şekillerimle, eteğin altına itilmiş gömleğimin altında patlamaya hazır duran göğüslerimle, incecik belim ve daracık, diz kapağımın bir karış üstünde biten eteklerimle ve envai çeşit renklerde olan topuklularımla odasına çay bırakan, belge bırakan bir seksi yaratık şeklindeydim onun için. Göğüs dekolteme bakışlarından, odanın içinde gezerken vücudumu süzüşünü farketmem çok zamanımı almadı. Günden güne artan etkim, uzun bir toplantı ve başarıyla tamamlanmış bir iş antlaşması günü kontrolü ele almamı, onu etkilemem için harekete geçmemi tetikledi ve hamlem o gün patronumun sikini ağzına almama sebep oldu.

Odasında küçük saksolar ile başlayan seks oyunlarımız, amımı yalamaları ile, kucağında zıplamalarımla veya penceresine tutunurken ayakta sikilmelerimle pekişti. Onun sekreteri olarak sadece işinde yardımcı olmuyor artık seks oyuncaklığını da yapıyordum. İyice etkimde kalmış, yılların verdiği yatak yeteneklerim onu bana da bağlamış ve evlenme teklifine kadar gitmişti. Evliliğimizin ilk ayları oldukça heyecanlı ve seksi geçmiş olsa da bir yerden sonra artık sıkılma emareleri yaşamaya başlamış, yataktaki yetersizliğinden dolayı libidomun söndüğünü hissetmeye başlamıştım. Evet zengindi, bir dediğimi iki yapmıyordu ama yıllardır seks ile yaşamış ben için bunları yetersizdi artık.

Böyle böyle hayat devam ederken eşimin çocuğu hayatımıza girdi. Önceki evliliğinden olan çocuğu 19 yaşındaydı. Adı Berk olan bu çocuk bir miktar içine kapanıktı. Belli ki ailesinin boşanması ergenliğini kötü etkilemiş, özgüvensiz bir çocuk halindeydi. Başlarda ayda bir gelen Berk zaman içinde bol bol gelmeye başlamıştı. Kendisiyle gülüyor, eğleniyordum. Eğlenceliydi ama çok katılmazdı aramıza. Aklıma herhangi kötü bir düşünce barınmıyordu. Taa ki Berk’in bakışlarının değiştiğini hissetmeye kadar. Eşimin havuzunda güneşlendiğimde balkondan telefonla fotoğraflarımı çekiyor, onu farkettiğimde de hemen odasına geri çekiliyordu. Etek giydiğimde bacaklarımdan gözlerini ayırmıyor kendini çok belli ediyordu. Yaşına veriyor, hiç tepki göstermeden hayatıma devam ediyordum. Bir gün kirli sepetinde iç çamaşırımda döllerinin izini bulana kadar en azından.

Üzerimde sabahtan kalma sütyen ve iç çamaşırım ve sadece görüntü amacıyla kullandığım tül örtüm vardı. Odaya girdiğimde Berk kendine dokunuyordu. Anlık sert bir tepki gösterince hemen parmağımı dilime götürüp sessiz olmasını istedim. Eşim aşağıda oturuyordu. Kalkmasını istemezdim. Kızacaktım belki ama onu bu halde görünce hem onun adına üzülmüş hem de kendime adıma yükselmiştim.

10 saniyelik bir sessiz boyunca aklıma daha önce gördüğüm, yaladığım, dillediğim, içine aldığım bütün aletler geldi. Eşim aşağıda, üvey oğlum karşımda eli aletinde şekilde duruyordu. Ben yorganın altını merak ediyorken o da heralde sütyen ve iç çamaşırım altındakileri merak ediyordu. Vücudum hızlıca tepki verdi. Amımın ısındığı hissediyordum. Yorganı çek dedim. Bana baktı. Çek dedim. 31 çekmeni görmek istiyorum. Hemen dedim. Gene sessiz kalınca baban aşağıda, küloduma ne yaptığını duymasını ister misin diye ekledim. Yavaşça kenara çekti. Heybetli siki karşımdaydı. Babasına göre çok büyüktü. Kalın ve damarlıydı. İlk eşim gibiydi. Ağız sulandırıcıydı. Kendine dokun diye emir verdim üstümü indirerek. İkiletmeden karşımda 31 çekmeye başladı Berk.

Karşısında beyaz sütyenim ve tangam ile duruyor bana bakarak 31 çekmesini izliyordum. Hangi şekillerde beni sikiyordu acaba. Hoşuna gidiyor muyum? diye sordum. Evet dedi biraz daha sertleşerek. Babanın yeni eşini mi sikmek istiyorsun ha sen? diye yeni bir soru daha sordum. Cevap veremedi.

Seksi miyim?

Evet.

En çok neremi istiyorsun?

Götünü dedi utanarak.

İstediğin oldu dedim yatakta yanına gelerek. Aletini önce elimde iyice sıvazladım. Elime çok yakışmıştı. Gözlerinin içine bakarak ona dokunuyordum. Götümü sikeceksin dedim usulca ve sessiz olacaksın diye uyardım onu. Başını sallaması onay verdiği anlamına geliyordu. Onayı aldıktan sonra daha fazla dayanamadım ve aletinin ucunu öptüm. Çıkardığı sesten sonra hem sert hem de seksi bir bakış atarak onu sessiz olmaya ittim. Yıllardır sakso çekmiyormuş gibi döl, ter kokulu aletini somurmaya başladım. Ağzımın her yerini aletiyle temas ettirirken, dilimi bir an bile sikinden çekmedim. İyi dayanıyorsun dediğimde bugün 3 kere boşaldım zaten seni düşünerek dedi. Geç gelecekti belli ki. Beni sadece bugün bile 3 kere düşünerek 31 çekmesi çok yükseltmişti. Şimdi götümü sikeceksin diyerek onu yatakta kaldırırken kendimi de yatağa fırlattım. İç çamaşırımı indirip onun aletinin karşısına koymam çok kısa bir zamanımı aldı. İyice tükürükle ve sok dedim gözlerinin içine bakarak.

Yavaş yavaş içime girerken kanım kaynıyordu sanki. Ahhh sesini ne kadar kısabiliyorsam o kadar kıstım. Bu aletin hepsini almak ne kadar zor olacaktı bilmiyorum ama eski günlerimde olsam şu ana kadar dibimi bulmuştu Berk. Ellerimle aletini yönlendiriyor sınırlarını belirtiyordum. Şule harikasın dediğinde daha da yükselmiştim. Adımla seslenmişti. Yarıladıktan sonra bir süre beklettim onu. Kendime gelmeliydim. Alışmaya yakın işareti verdim. Yüzüğüm göt deliğimi açmaya çalışırken popomu kesmişken Berk ise götümün içinde gidip geliyordu. Hoşuna gidiyor mu ha götümü sikmek? Artık külotlarımla uğraşmana gerek yok, istediğin an sikebilirsin diyordum dibimi bulduğunda. Artık götümü ayırmama gerek kalmamışken elimle klitorisimi de okşuyor gelmeye yakın olduğumu hissediyordum. 10 dakikadır içimde gidip gelen Berk artık gelmeye yakın olduğunu söylediğinde ise zevk sularım amımdan göt deliğime doğru, onun aletinin üstüne akıyordu. Şiddetli bir orgazm vücuduma elektrik gibi vurduğunda ise, Berk götümün içinden çıkmadan içime boşalıyordu. 5 yıldır yaşamadığım göt deliğimin içine boşalma hissiyatını iliklerime kadar hissetmiştim. Harikaydın diyerek üzerime çullanmasına izin verdim. Bir kaç dakika kıpırdaman durduk. Artık içimden çıkma zamanı dediğimde ise eşimin aşağıdan Şule diye seslendiğini duydum. Zamanlama mükemmeldi. Apar topar hazırlanıp odadan çıkmaya hazırlandığımda arkama bir kere daha baktım. Hala dimdik aleti dölleriyle çok tatlı bir manzara sunuyordu. Deliğimin nasıl genişlediğinden ise hiç şüphem yoktu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Yayımlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir