Yalovadan Gelen Misafirler 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Yalovadan Gelen Misafirler 2
Hatta yolda giderken bana en çok nerem seni azdiriyor gibisorular soruyor buda onun çok hoşuna gidiyordu. Ne yapabilirim diye düşündüm. Onu ablam gibi görüyordum ama beni azdırıyordu. Hareketlerinden ve konusmalarindan onunda istediğini düşündüm ama nasıl bir ortam ayarlayabilirdim. Daha önce hiç yapmamıstım ve Güliz ablam hiç evlenmemisti yani bakire olabilirdi. En son karar olarak ablam o benim yapamam diyerek eve çıktım. Yemek kısa bir sürede hazırlanmıştı. Ben elimi yüzümü yıkarken  penisimin hala sert olduğunu fark ettim. Hızlıca odama gittim ve pantolonumu çıkarmaya başladım. Dizlerime kadar indirmişken Guliz abla içeri daldı. O mutfaktaydı sanırım ve benim odaya girdiğimi görmemişti. Gulin ablanın baktığı ilk yer kalkmış penisimdi. Oha diye kapıyı kapattı ve bir iki adım attı. Abla çık falan desemde dur dedi. Sonra ağzından ben çok özür dilerim benmi bu hale getirdim dedi ama hala gözleri penisimdeydi. Evet abla beni fena azdirdin o yüzden eve sonra girdim ama gene geçmedi dedim. Önüme eğilip az bir zamanınız var dedi. Sen benim ablamsın olmaz dedim. Öz ablan değilim ve bende çok istiyorum hem çok yakışıklı olmuşsun kim olsa seni ister kim olsa bu kalkmış şeyi ister dedi ve boxerımdan çıkardı. O an bakire misin lafı çıktı ağzımdan. Evet bebeğim şuan birtek sana veririm onu dedi ve penisimi ağzına aldı. İlk defa bu hissi yaşıyordum ve bu çok güzeldi. iki git gel yaptıktan sonra yakalanırız sitesiyle de hemen ağzına boşladım. Yuttu ve ayağa kalktı ben çıkıyorum dedi. Kapıya doğru yoneldiginde kolundan tutup kendime çektim ve dudaklarına yapıştım. Karşılık verdi ama sonra kendisini geriye çekti ve daha sonra dedi. Kapıyı tam acacakken akşam sana bir sürprizim olacak dedim. Aslında dışarıda iken aklıma gelen bir planı uygulayacaktım. Konulu porno da izlediğim bir taktikti. Eczaneden uyku ilacı alıp 2.5 litrelik kolaya atacaktım bu yaz gunundede herkes içecekti. Üzerimi değiştirip yemeğe geçtim. Hiçkimse fark etmemişti. Yemekten yerken gördüm evde kola vardı. Ben de yemek sonuna kadar bekledim kola azalmıştı ve soğukda değildi. Üzerimi hemen değiştirip dışarı attım kendimi. İlk önce eczaneye uğrayıp uyku sorunu un olduğunu söyleyip hap aldım. Eczacı kız tanıdık olmasaydı alamıyordum az daha ama kız okuldan arkadaşımdı ve annesinin dükkanıydı. Soğuk bir kola aldıktan sonra eve gittim ve evin kapısında kolaya uyku ilacını attım. Hemen elime telefonumu alıp Güliz ablayı aradım ve sakın koladan içme dedim. Tamam abla ama ben orda değilim iyi akşamlar dedi ve kapattı. Rol yapmıştı. Ben hemen kolayı alıp eve çıktım. O gece herkes soğuk diye iki bardak içtiler sadece ben ve Güliz ablam hariç. Bizimkiler yoldan geldiniz dedi onlar siz çalıştınız derken yataklara geçti herkes. Sadece Fulya ablam yatakta yer kalmadığı için annesinin yanına gitti.
   Yarım saat geçmiş herkes mışıl mışıl uyuyordu ama bir sorun vardı. Güliz ablamda yatmıştır. Hemen yataktan inip yanına uzandım. Öperek uyandırdım ve seni bu gün kadın yapacağım benim karım olacaksın dedim. Karın yap beni aşkım dedi. Boynundan memelerine göbeğine öperek indim. Eşofmanını indirdim ve beyaz dantelli kilodunun üstünden yalamaya başladım. Hafif hafif inliyor amının sıcaklığı yüzüme vuruyordu. O hayal ettiğim ayaklarınıda yaladım ve geri yalayarak amına çıktım. Hemen kendi sikimi dışarı çıkardım. Sikim çok uzun değildi ama normalden kalındı. Kilodunu dahada assaga çektiğimde dayanamıyorum diyordu. Bense kardeşinin yanında onu sikecegim için daha azmistim. Aslında daha da zevk almak için direk hızlıca sokmak istiyordum. Amına yarrağımı hedeflicek şekilde ilerledim. Yarrağımın başını amında gezdirmeye başladım.
Birkaç dakika sonra soksan diye küfür ediyordu ve çok olmadan da kasılmaya başladı. Tam o sırada hepsini amına hızlıca soktum. Öyle bir ah çektiki kesinlikle 2 öte binadaki insan bile duyduğuna eminim. Ağzına ne gelirse bağırıyor küfürler ediyordu ve kardeşinin yanında sikiliyordu. Bu bana çok zevk veriyordu. Aysun ablada ise tık yoktu. Bizim evdeki Hiçkimse de yoktu. Ben hızlıca giriyordum yanan daracık yeni traş edilmiş ama. Bırak beni orospu çocuğu sana vermekle hata yaptım dedi. Beş dakika sonra zevk çığlıkları atarken gene boşaldı. Bende gelmiştim ama ilk postayı atsaydım 2. postayı atamadım ve bana birbdaha verip vermiyeceğini bilmiyordum.  Bağırmasından büyük zevk almıştım. O zevki tekrar alıp boşalmak istiyordum. Tek seferde köküne kadar sokarsam gene bağırıdı. Arkasını çevirdim ve direk girdim. Bu sefer daha fazla bağırıyordu ama benimde sikim acımıştı. Avazı çıktığı kadar bağırıyor, küfürler savuruyordu. Uyku ilacının etkisimi azalmisti bilmiyorum ama Aysun abla biraz kıpraşmıştı. Bunu gören Güliz birden sustu. Bu beni hem korkutmuş hemde büyük zevk vermişti. o anda hızlıca 5-6 defa gitgel yaptım. Güliz ablam bağıramıyordu. artık kendinden geçmişti. Kasılmaya başladığını hissettiğim anda beraber boşaldık. İlk seksimi abla dediğim kadın olan Güliz abla ile yapmıştım hemde fantazilerimi (ergenligin başından beri süsleyen şekilde) yapmıştım. Bu zamana kadar çektiğim masturbasyonların toplamı kadar zevk vermişti. Rüyada gibi hissediyordum.
Ama aldığım zevk geçince altımda ablam olduğunu hatırladım hemen dudaklarına yapıştım. Özür diledim. Yavaş yavaş neden girmiyorsun hayvan dedi. Özür dilerim Güliz ablam böyle daha çok zevk alıyorsun acısı hemen geçiyor dedim. yalan söyleyerek biraz gönlünü almış hemde onu düşündüğümü anlatmıştım. Bu sözlerden sonra çok zevk aldığını söyledi. Tekrar öpüşmeye başladık bir elimi memesine attım diğer elimi ise Aysun ablanın memesine attım. Sıkıyorudum ama Guliz abla bunu gördü. Hayır ona bulaşmıyacaksın diyerek beni ittirdi. Neden dedim sinirli bir şekilde. O da bakire o benim gibi bir salaklık yapmiyacak evlendiği kişiye verecek. Ben bunu duyunca sinirlendim. Sen verdin o orospu kardeşinde vericek bana dedim. Bana çokta sert olmayan bir tokat attı ama enerjisi olsaydı o tokatı hızlı atacağını biliyordum. Ben sana isteyerek vermedim ve diyorumki keşke vermeseydim seninkini görünce bende azdım keşke evleneceğim adama saklasaydım dedi. Sinirlenmistim. Onun görüştüğü var bakire oldugunu söyledi dedi. Bense o an ne yaptığımı bilmeyerek boğazını sıktım. Sen istesen e istemesen de onuda sikicem dedim. Boğazını bıraktığımda ise oksurmeye başladı. Bense kalkıp telefon anahtar alıp dışarı çıktım. Biraz oturdum ve nasıl yapabilirim nasıl Aysun’u silebilirim diye düşündüm. Güliz ablam gibi yanlışlıkla frikik verip önüne kemikmi atmalıyım. Bu sıkıntı olabilirdi. Amcama soyleyebilirdi. Bundan emin olamazdım. Zamana bırakmak en doğrusu dedim. Ama sadece Aysun abla ile kalmamalıydım Fulya ablamıda sikmeliydim. Bunu bir intikam haline getirmiştim artık. Kendini hayatta siktirmezdi bir daha bundan sonra. Sanırım bu yüzdendi. Aslında kardeşine birsey yapmayacaktım. Sadece dokunmak istedim ancak ters bir tepki vermesi beni sinirlendirmisti. Seks yapmaya başlamadan önce ses kaydını açıp kaydete basmıştım. Onu wp’den mesaj atıp Aysuna hiçbir şeyden bahsetmeyeceksin diye mesaj attım ama aldığım cevap sadece tamam oldu. 10 dakika sonra eve geçtim. Temizlenmiş uyuyordu. Bende yatağıma geçip yattım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Yayımlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir